İyi giyin, iyi görün.

ARSLANLI

Arslanlı'ya Hoşgeldiniz!

ARSLANLI HAKKINDA

Türkiye’yi baklava desenli shetland kazak ve trikolarla tanıştıran firma olarak bilinen Arslanlı Triko, 1962’de el tezgahlarında başladığı üretimini 2007 yılında 1.5 milyon adede taşıdı. 1968 yılında ilk triko makinesini Almanya’dan ithal etmiş ve seri üretime geçiş yapmıştır. Başlangıçta İstanbul’da Gürün Han’da el tezgahlarında başlayan triko üretimi 2007 yılında Topkapı ve Beylikdüzü’ndeki fabrikalarda otomasyonla yılda 1.5 milyon adetlere çıkmıştı. 2007 yılında dünya’nın en önemli markalarına fason triko üretimiyle beraber Avrupa’da birçok ülkeye ihracat ile devam eden Arslanlı markası bir çok yeni koleksiyonla beraber büyümeye devam etti.
-
Arslanlı’nın Türkiye’deki hızlı çıkışı 1980’li yıllarda olmuştur. Arslanlı baklava kazağının Türkiye’deki ilk imalatçısıdır. Baklavanın özdeşleştiği ham madde shetland ipliğidir. Türkiye’de bir ilk olarak shetland baklavalı kazak üretimi yapan ve bir çok satış ile devam eden Arslanlı kazakları klasikleşmiş bir moda halini almıştır. 1984’lü yıllarda baklavanın kâşifi olduktan sonra Arslanlı çok büyük taleplerle karşılaşmıştır. 2010’lu yıllarda Türkiye Cumhuriyeti, Rusya ile barter anlaşması yaptığında Rusya’ya 1 milyon triko Rusya’dan alacağımız doğal gaz karşılığında Türk sanayicilerinin ürettikleri ürünler bu ülkeye verilecekti. Türkiye’den ne mal alacağını planlayan Ruslara, Arslanlı’nın trikoları gösterilmiş ve Rusların trikoları beğenmesi sonucunda Arslanlı tam 1 milyon adet trikoyu Rusya’ya sevketmeyi başarmıştır. Arslanlı ilk defa bir Türk malını Rusya’ya gönderen ve iyi referans veren bir şirket olmuştur.
-
Arslanlı, 2014 yılında IR-OR Tekstil Tic. Ltd. Şti. bünyesine katılmış olup 2017’de Kazak Dünyası (kazakdunyasi.com) sitesinde internet üzerinde satışlara başladı. Bugünlerde gittikçe güçlenen, İR-OR’un üretim kapasitesi ve gücüyle hem yurtiçi hemde yurtdışında satışlarını arttırıp tekrardan Türkiye’nin Tekstil markası olmayı hedeflemektedir.

Sizin adınıza konuşacak kıyafetler tasarlamayı hedefliyoruz!

HEDEFLERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti

100%

Kalite

100%

Stil

100%

...

Görüşler!

MÜŞTERİLERİMİZ BİZİM HAKKIMIZDA NE DİYOR

-----Praesent accumsan, nunc eget semper cursus, tellus nisl sagittis massa, vel egestas erat odio sed sapien. In malesuada ipsum ut elitpretium. In a luctus tellus. Fusce id euismod justo. Vivamus ullamcorper, lacus at congue feugiat, metus justo fermentum mauris Etiam rhoncus enim non nulla posuere bibendum et non lacus. Aliquam rhoncus vel metus vel elementum.------

-----Name-----

CEO/Founder Apple

Main Menu x